WALKIRIA, KAMELEON i TATUAŻE.

Kolejny opisywany przez nas faszysta to ewenement w skali tego i tak kolorowego freaky show – kobieta, a raczej, używając nomenklatury germańskiej, walkiria. Katarzyna Kamilla MAKROCKA. 
    Jak na muzę ruchu przystało w wieku już raczej wagnerowskim, trzykrotna rozwódka (to też kapitał), czarna dama nazistowskiego półświatka. Typowa skingirl (taka odmiana markietanki) i ozdoba łoża prawdziwych teutońskich wojowników. Od zawsze plątała się wśród kiboli Legii, ale teraz wskoczyła na wyższy poziom ideowej świadomości – faszyzuje…Udziela się w Białym (a jakże!) Froncie, grupie miłośników Adolfa, Rudolfa i Heinricha. 
    Rudolfa to tak sobie upodobała, że w swoim warszawskim mieszkaniu powiesiła jego portret oraz flagę ze swastyką i portrety innych hitlerowców. I nie przeszkadzało jej, że Rudi „Czarna Emma” dzielił z Adim ciupę i inne otwory. Zrobiła sobie z kwadratu konsulat III Rzeszy. 
    Z resztą babka lubi ekspresję: jej powiędłe już, ale barwne tatuażami niczym kameleon, ciało to niemal komiks (żeby z daleka było wiadomo kto zacz). Oczywiście obecna na wszelkich naziolskich hecach, koncertach, marszach - a jakże, parytet płci mamy zachowany.
    Ta królowa nocy nie jest bynajmniej tak kryształowa, jak uważa jej ekipa. Już w swoich kibolskich czasach miała krecie epizody, ale to najprawdopodobniej ona – przyciśnięta argumentami przez policję - stała za wydaniem członka Misanthropic Division Polska, prezentującego różne hakenkreuze podczas marszu 1 Maja tego roku. No i znowu ideały wzięły w łeb, gdy dupa piecze i trzeba ratować własną skórę. 
    Polska zapewne zobaczy ją na najbliższym faszystowskim marszu niepodległości w towarzystwie jej nazistowskich czarnych sotni. W tym niejakich Szturmowców, o których niebawem napiszemy...


 

 

25 października 2018

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave