Tak wali CEP jałmużny

No i nie daje nam zapomnieć o sobie klepiący zdrowaśki youtuber Rafał MOSSAKOWSKI – użalający się w necie na opresyjne traktowanie przez Aparat Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Jak już na pewno zauważyliście, ten brunatnoprawicowy aktywista rozpętał - w internecie i nie tylko - hype wokół swojej osoby, pohańbionej niesłusznymi jakoby podejrzeniami o naziolstwo i inne przewiny. I lamentuje nad zarekwirowaniem przez ABW sprzętem tzw. telewizji internetowej Centrum Edukacyjne Powiśle (dalej CEP) – co maiał być jakoby zemstą państwa za głoszenie jedynie słusznej, bo MOSSAKOWSKIEJ, prawdy.

Pod każdym postem na Youtubie, opisującym swoją traumę, pan MOSSAKOWSKI zamieszcza prośbę o wsparcie finansowe dla CEP i działalności medialnej (oczarowała nas możliwość regularnych wpłat).

Fajnie to wygląda, nie? Jałmużna z darmową reklamą ABW w tle...

Pan MOSSAKOWSKI jest po prostu łasy na kasę. Jego dziki gon na szmal dawał o sobie znać już w przeszłości. Warto przypomnieć, że MOSSAKOWSKI do dziś nie rozliczył się z Wojciechem CEJROWSKIM z 60 tys. PLN za wydanie książki (jako właściciel firmy Fulmen i wydawca pierwszej książki CEJROWSKIEGO wydał ją, sprzedawał i nie zapłacił honorarium autorowi). Dziś rozgłasza, że sprawy nie ma, bo się przedawniło... I żeby zamknąć bosonogiemu obieżyświatowi gębę pomówił CEJROWSKIEGO o groźby karalne – że niby CEJROWSKI 20 lat temu groził, że porwie półroczne dziecko MOSSAKOWSKIEGO. Nasz bohater tak zraził do siebie WC Kwadransa, że ten oficjalnie odmówił poparcia Grzegorzowi BRAUNOWI, rusofilskiemu zresztą kandydatowi na prezydenta RP oraz Gdańska.

Tak, gwoli prawdy, to pan MOSSAKOWSKI na swoich dzieciach też ciął koszty, skoro miał sprawę o niepłacenie alimentów. Prawdziwie nieskazitelny patriota, wręcz Sumienie Narodu.

Gratulujemy pomysłu na siebie, Panie MOSSAKOWSKI. Czapki z głów – może i nam ktoś piątaka wrzuci...

A tak już na poważnie i najnormalniej w świecie, po ludzku, nie wstyd Panu?

 

 

01 marca 2019

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave